Мідна покрівля будинку
 

Всі знають, що мідь сама по собі хоч і не дорогоцінний матеріал, але все ж має до себе особливе ставлення. Він вважається шляхетним матеріалом — мідні гроші, мідний самовар, і так далі. З давніх-давен на Русі мідна покрівля вважалася благородною — нею крили купола православних храмів. Сьогодні ми вам розкриємо всі секрети і таємниці мідної крівлі, і тепер вона буде доступна для приватного забудовника.

За останні сім — вісім років мідь зарекомендувала себе як унікальний покрівельний матеріал, тим більше, що не елітний, а доступний для звичайного домовласника. Природно, мідна покрівля відноситься до якісних матеріалів, завдяки чому вона не зовсім дешева. В середньому її ціна становить 25 доларів за квадратний метр. Але матеріал дуже популярний, мідний лист можна купить здесь металлопрокат в розницу. Такий мідний металопрокат має різну товщину і розміри, що дозволяє підібрати потрібний матеріал.

Напевно, після вищесказаного у вас виникає питання, а навіщо мені покрівля, у якій термін служби сто п’ятдесят років, адже люди стільки не живуть. Це так, але у вас є спадкоємці в ролі дітей і онуків, які напевно будуть раді такому подарунку. Адже це дійсно справжній подарунок, так як про таку даху не потрібно піклуватися з моменту її настілки до тих пір поки стоїть будинок. Та й вам на старості років вже буде не до ремонту даху. Замість цього ви зможете насолоджуватися спокійними вечорами біля каміна.

По суті мідну покрівлю не можна порівняти ні з одним матеріалом. Вона переважає своїми перевагами в усіх моментах — це відмінний захист від кислотних дощів, мало того, цей матеріал є екологічно чистим. Мало того, такий дах вважається престижною. Така мідний дах здатна прикрасити навіть найвишуканіший і шикарний палац, будьте впевнені, ваш котедж, у якого буде такий головний убір, буде незрівнянним. В черговий раз варто нагадати, що мідна покрівля вічна.

Тепер на ринку працюють поставщики, які пропонують Вашему вниманию самый большой выбор металлопроката в Украине. Є достойний вибір і металопрокату з кольорових металів, і хоча мідь завжди цінилися, але її ціна виправдовує всі її переваги: ​​ви повинні враховувати, що витративши пристойну суму один раз, ви забудете про зміну покрівлі років на сто мінімум. Так само мідна покрівля не потребує фарбування, перестилання.

Мідь належить до теплопровідних матеріалів. Це говорить про те, що взимку вона піддається підігріву, що запобіжить утворення бурульок і полою на даху. Це забезпечить вам певну безпеку, так ка все знають, що бурульки дуже небезпечні. Нова мідна покрівля на сонці, виглядає просто не отразіми, вона виблискує яскравіше сонечка. А по закінченню 10-15 років вона покриється благородною патиною, це виглядає дуже багато. Але якщо у господарів є бажання, то ефект старіння можна зробити штучним методом, це технологія штучного патинування. Тепері можна зустріти багато елітних і знаменних приміщень з мідною покрівлею.

Перший етап роботи — пристрій кроквяної частини. Якщо ваш будинок з мансардою, то виконується стандартний утеплювальний пиріг. Це безпосередньо сам утеплювач, паромембрани, повітряний зазор. Останній шар це лати. Другий етап — укладання. Мідна покрівля укладається у вигляді одинарного фальца і короткими листами. Але сучасні будівельні компанії укладку виробляють, вдаючись до сучасних технологій. Так, мідь розгортають довгим листом по всій довжині ската і зшивають подвійним фальцем. В результаті досягається ефект цільної покрівлі, без отворів.

Мідь належить до дуже гнучких матеріалів, з цього матеріалу можна виконати дах в самих різних формах. Мало того цей матеріал економний в роботі, так як для ковзанів, зливів, водостоків, можна використовувати різні залишки від стрічки, підійдуть будь-які обрізки. Але ж всі ці дрібниці обходяться не дешево, так і виходить що дах, наприклад, з металочерепиці виходить господарям в кілька разів дорожче, ніж в рекламі, в якій не враховуються ці дрібниці.

Мідь як матеріал просто не перевершена, але є одне але — колір. Шляхетна мідний дах не піддається фарбуванню. Але ось така нестиковка, мідна покрівля за кольором не підходить під ваш загальний дизайн інтер’єру будинку, виникає питання, що робити? В такому випадку ви може звернути увагу на алюмінієві листи. Покрівельний алюміній випускається не багатьма виробниками, але все ж на ринку він є. Покрівельний алюміній покривають складним полімером, на ринку будівельних матеріалів ви можете зустріти близько 40 кольорів покрівельного алюмінію. Це дозволяє використовувати його в різних дизайнерських рішеннях.

Наприклад, ви можете водостоки такої покрівлі підібрати як ідентичного кольору, так під колір фасаду. Алюміній так де відноситься до матеріалів тривалого терміну експлуатації — в середньому 80-910 років. Колір зберігається в межах сорока років. Покрівельний алюміній має гарну теплопровідність і стійкий до сонячних променів, кислотних дощів і бруду. Полімер покривають спеціальною плівкою, таким чином ваша покрівля буде захищена від механічних пошкоджень під час транспортування і і монтажних робіт. Даний матеріал так як і мідь укладається за допомогою перевіреного століттями методу — це фальцювання, проводиться він у вигляді рулонів, не має ковзання.