Види оздоблювальних матеріалів для фасаду

Після будівництва будинку або будь-якого іншого будівлі виконується первинна обробка, після якої будовою вибирають «сучасну одяг». Якого ж стилі або типу може бути зовнішня обробка стін? Спочатку звертаємо вашу увагу на те, що всі будівельна зовнішня обробка підрозділяється за способом монтажу на три види.

 

  • Обмазувальні: штукатурки, шпаклівки, просочення, грунтовки, фарби, лаки.
  • Навісні: сайдинг (ПВХ), профнастил, вагонка
  • Кладочні: цегла, камінь, фасадна плитка

 

Оздоблення для стін зовні обмазочная призначена для нанесення первинного шару і підготовки його до подальшої експлуатації. Штукатурка — буває на гіпсовій або цементній основі, їй можна вирівняти стіни ідеально рівно, а потім пофарбувати спеціальною фасадною фарбою. Результат: робота хоч і трудомістка, але все ж вважається найдоступнішим методом обробки.

 

Кладочні облицьовуються стіни зовні за допомогою цементних клеять мас або звичайного цементного розчину. Весь процес по обробці можна виконувати тільки при плюсовій температурі, тому укладання професіонали називають «мокрим». Фасадна плитка дозволяє створити красиву і якісну облицювання на довгі роки. Натуральний і штучний камінь за зовнішніми характеристиками практично не відрізняються, але ось властивості у них різні. Вартість дикого каменю вище, а працювати з ним набагато важче.

 

Керамограніт — матеріал міцний, довговічний, красивий, без додаткових вимог по догляду. Єдиний недолік висока його вартість. Такий тип обробки фасаду фіксується на обрешітку (каркас). Як обрешітки застосовують сталеві або алюмінієві профілі. Кріпляться панелі або плити до каркаса саморізами, дуже щільно один до одного, щоб уникнути утворення проміжків між ними. В іншому випадку стіни фасаду будуть намокати.

 

Сайдинг — дуже якісний матеріал, його легко монтувати, а фасад, оздоблений цим сучасним матеріалом, виглядає дуже естетично. Випускають декількох видів:

 

  • вініловий;
  • металевий;
  • дерев’яний;
  • цокольний на основі цементу.

 

Цей будівельний матеріал для зовнішньої обробки фасаду не тільки екологічний, але якісний, а також відносно не дорогий. Сайдинг не вигорає під прямими сонячними променями, відштовхує бруд, пил.