Павільйон для басейну

Басейн — це не тільки гарне прикраса ділянки, а й корисний для оздоровлення об’єкт. Ті, хто вже встановив на своїй дачній ділянці басейн, напевно зіткнулися зі складнощами догляду за ним. У воду постійно потрапляє сміття, її потрібно регулярно фільтрувати і позбавляти від усього зайвого. Щоб доглядати за басейном було простіше, можна побудувати над ним прозору конструкцію — павільйон.

 

Побудувавши над своїм басейном павільйон, господар отримає багато користі. Вода з басейну в спекотні дні буде менше випаровуватися. У павільйоні значно зменшиться втрата водою тепла, тому навіть при похолоданні на вулиці вода буде залишатися теплою. У чашу басейну не будуть потрапляти листя і пил, а також брудні опади. Пластикова поверхня павільйону переломлює ультрафіолетові промені, і вони будуть надавати менше руйнівного впливу на стінки і дно чаші басейну. Морозною зимою в павільйоні буде не така низька температура, як зовні, і це захистить конструкції басейну.

 

Високий павільйон буде служити не тільки захистом басейну, а й своєрідною оранжереєю. Там можна розмістити кондиціонери з установкою, поставити рослини в діжках і крісла. Павільйон перетвориться в чудове місце відпочинку біля води, де буде прохолодно в спеку і тепло під час похолодання.

 

Низький павільйон над басейном виконує виключно захисні функції. Такий павільйон краще будувати, коли басейн використовується досить рідко. Для того щоб потрапити в воду, можна обладнати розсувну секцію.

 

Павільйон будь-якої висоти можна побудувати розсувним. Це значно підвищить рівень комфорту використання басейну. У сонячний день павільйон можна зрушити, і він створить тінистий ділянку біля краю басейну. При різкій зміні погоди можна дуже швидко накрити весь басейн. Розсувні секції зазвичай монтуються на спеціальних рейках.