Вибір футболки за фасоном і кольором

Важко придумати щось більш корисне і універсальне в чоловічому гардеробі, ніж бавовняна футболка. Це одночасно і нижню білизну, і стильний елемент повсякденного способу, і зручна піжама, і комфортабельна домашній одяг, і атрибут пляжного відпочинку. І фасонів їх придумано неміряна кількість, як же вибрати серед величезного асортименту футболки відповідного дизайну? Все залежить від погоди, вашого статури, звичок, уподобань і багатьох інших факторів.

 

Так, футболки бувають з коротким і довгим рукавом. Перші ідеально підходять для літнього сезону, другі більш універсальні, тому що носити їх можна практично круглий рік. Проте більш популярними є моделі з коротким рукавом. Ми рекомендуємо мати в гардеробі і ті і інші, але якщо без футболок з довгим рукавом ще можна обійтися (хтось віддає перевагу їм сорочки, інші — поло), то без класичних футболок з коротким рукавом не прожити і тижня. Це невід’ємний елемент будь-якого стилю.

 

Однак футболки розрізняються не тільки довжиною рукава. Їх характеризують і різні вирізи горловини, і різниця в колірному виконанні. Що стосується кольорів, то тут у виробників немає ніяких обмежень. Ви цілком можете зустріти в його колекціях як однотонні, так і різнокольорові або строкаті футболки, всілякі варіанти з яскравими принтами, в тому числі екзотичними або в стилі абстракціонізму.

 

Обираючи модель по цветотипу, враховуйте відтінок футболки, тому що один і той же колір може мати різні півтони, де один може вас фарбувати, а інший — спотворювати. Взяти, наприклад, червоне поло або футболку того ж кольору. Червоним часто називають і абрикосовий, і персиковий колір, і відтінок фламінго, корал або фуксія. Але ж половина з них відноситься до теплої гамі тонів, тоді як інші — до холодної. Враховуйте цей момент, коли вибираєте футболку за кольором.

 

Але повернемося до вирізу горловини. У футболок їх як мінімум два різних види: круглий і трикутний, т. Е. O- або v-образний. Перший, звичайно, поширений в більшій мірі, тоді як трикутний майже не зустрічається в колекціях з однієї простої причини: він трохи йде. Цей виріз візуально подовжують чоловічу шию, а в ідеалі чоловічої краси потрібно зворотне. В якості ще одного варіанту горловини можна назвати відкладний комір, але він характерний більше для інших різновидів футболок — поло.