Огляд фурнітури для душових кабін Glass-M-Tech
Огляд фурнітури для душових кабін

 

Душові кабіни завжди використовуються в місцях підвищеної вологості і при постійній зміні температури. Саме тому при виробництві фурнітури для душових кабін використовуються тільки стійкі матеріали, на які не діє корозія. Такі вироби можуть служити великий проміжок часу. До матеріалів відносяться:

 •        нержавіюча сталь
 •        алюміній.
 •        латунь

Для того щоб всі деталі візуально красиво виглядали, виробники виконують їх хромованими, полірують і фарбують.

 Фурнітура для дверей душових кабін може включати в себе:

Застосовуючи різні деталі і комплектуючі, можна змінювати форму і розміри кабінки. В залежності від уподобань, можна вибрати будь-яку форму. Наприклад, квадратну або прямокутну. Для любителів нестандартних рішень душова кабіна може бути багатокутної або асиметричної форми. Модель підбирається і виходячи з уже наявного дизайну ванної кімнати. Фурнітура для скляних душових кабінок дуже відрізняється від тієї, що використовують для кріплення інших матеріалів. Вона зроблена таким чином, щоб не пошкодити скло або дзеркало. Установка відбувається без свердління отворів, але також міцно фіксується. Термін служби таких виробів може досягати декількох десятків років.

Всі вироби виготовляються тільки за спеціальними технологіями, зі строгим дотриманням усіх параметрів і розмірів. Це дає гарантію, що душова кабіна не розбовтається і не впаде через невеликий проміжок часу.

Фурнітура для душових перегородок і душових дверей, фурнітура для скляних дверей в сауну дозволяє монтувати скляні душові кабінки будь-якої конструкції в самих нестандартних умовах. Для таких душових виготовляються елементи кріплення з фіксованим і можливістю регулювання кута примикання до скла або стіні.

Фурнітура виконана з водостійких матеріалів і оброблена спеціальними антикорозійними складами, що в кілька разів підвищує термін її експлуатації в умовах перепаду температур і підвищеної вологості. Щоб душові кабіни вписалися в інтер’єр будь-якого стилю ванної кімнати, наша компанія підбирає фурнітуру для душових з різним покриттям, виконану з нержавіючої сталі, хромовані, під «золото», «сатин», «бронзу», алюміній.

 Петлі для душових кабін

 У нас можна підібрати оригінальні петлі для Вашої душової перегородки або кабіни в широкому асортименті з маятниковим і одностороннім відкриванням.

 •         двері душової кабінки можуть відкриватися як всередину, так і назовні (на 90 °, 135 ° 180 °);
 •         з автоматичним підйомом петлі при відкриванні;
 •         з фіксацією в закритому положенні магнітними елементами;

Петлі можна підібрати за кольором і властивостями покриття, під будь-який дизайн приміщення і самої душової кабінки.

 Огляд фурнітури для душових

 Конектори для душових кабін призначені для з’єднання скла, по двом типам:

 •         скло-скло (з’єднують між собою скла)
 •         скло-стіна (з’єднують скло зі стінами ванної кімнати).

З’єднувачі для скла застосовують для кріплення нерухомих (стаціонарних) панелей в різних конфігураціях скляних душових кабін. При цьому, кріплення для скляних дверей жорстко фіксують скла при бічному кріпленні (при необхідності монтуються стабілізаційні штанги).

Компанія Glass-M-Tech пропонує коннектори різних форм і дизайну, але всі вони відрізняються чіткими стильними контурами і елегантним зовнішнім виглядом. Крім того, різноманіття варіантів оформлення дозволяє втілити всі мрії в реальність і створити будь-яку душову кабіну.

Ручки для скляних дверей

Ручки від компанії Glass-M-Tech- максимально функціональні, практичні, красиві. Класична модель ручок — ручка Кноб для скляних дверей або як її ще називають — точкова ручка. Відрізняється ручка Кноб невеликими розмірами, має одну точку кріплення до скла. Випускають одно і двосторонні ручки кноби, круглого або квадратного дизайну.

Крім класичних моделей — ручок кноба, душову кабіну можна укомплектувати ручкою скобою. Ручки скоби оснащені двома точками кріплення до скла. Відрізняються вони і по дизайну від класичних ручок — можна замовити квадратну або круглої форми.

Ущільнювачі для душових кабін

Ущільнювачі для скляних дверей і душових кабін захищають скляні душові кабіни від протікання, запобігають потраплянню вологи з душової кабінки назовні. Тому їх обов’язково встановлюють по периметру скляних дверей і стінок. Основна вимога до ущільнювачів для дешевих кабінок — еластичність. Але, ущільнювачі для скляних дверей і душових кабін крім еластичності, повинні бути стійкими:

 •         до вологи;
 •         до перепадів температур;
 •         а також — зносостійкими.

Ущільнювачі виробляють з еластичного силікону. Цей відрізняється високою еластичністю і зносостійкістю, відмінно поєднується з силіконовим герметиком.

Компанія Glass-M-Tech пропонує купити широкий асортимент якісної фурнітури для душових кабін.