Особливості вибору мобільного кондиціонера

Одним з найбільш зручні і ефективних пристроїв, що дозволяють здійснювати контроль мікроклімату в приміщенні, є кондиціонер. Такі прилади можуть сильно відрізнятися, в залежності від потужності і конструкції, але окремо варто виділити таку категорію, як підлогові кондиціонери. Подібні пристосування дозволяють охолоджувати або ж навпаки, нагрівати приміщення, не вимагаючи при цьому стаціонарної установки, що дозволяє вільно переміщати виріб протягом використання. Заправка кондиціонера такого типу набагато простіше і дешевше.

 

Мабуть, головним достоїнством подібних апаратів є найпростіший монтаж, що не вимагає наявності певних навичок і будь-якої кваліфікації. Крім того, особливості конструкції такого приладу дозволяє використовувати його в тих приміщеннях, в яких неможливо прокласти, так звані, стаціонарні комунікації. Це особливо зручно при вирішенні проблем з мікрокліматом в офісах, а також в різних тимчасових спорудах, наприклад, в торгових об’єктах.

 

Щоб правильно вибрати даний пристрій, потрібно враховувати досить багато всіляких факторів і критеріїв. Для початку, потужності подібного кондиціонера повинно вистачати на всю площу приміщення, в якому планується його використання. Важливим є і те, чи потребує приміщення додаткового обігріву в зимовий період, а також чи потрібно збагачення повітря або буде цілком достатньо стандартних моделей.

 

Мобільні кондиціонери підрозділяються на кілька різних видів. До них відносяться, наприклад, моноблоки. Цей різновид являє собою класичну модель підлогового кондиціонера, все внутрішній устрій якого, знаходиться в особливому корпусі, що нагадує коробку. Спеціальну гофру, за рахунок якої здійснюється висновок нагрітого повітря, необхідно вивести на вулицю або у вільний вентильований простір, розташоване поза приміщенням. Такі моделі вважаються особливо популярними і мають в своїй конструкції спеціальні колеса-ролики, помітно полегшують турботи по переміщенню даного агрегату.

 

Мобільні спліт-системи не менш популярні серед споживачів. Їх конструкцію складають два основні блоки, також звані зовнішніми і внутрішніми. Такі пристрої можна охарактеризувати як швидкомонтована спліт система, установка якої не вимагає проведення комунікацій. Головною незручністю цього агрегату є необхідність фіксації зовнішнього блоку, а також необхідність його виведення на вулицю.